Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Stoczenie podstawki pod DE

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stoczenie podstawki pod DE

Siema, z racji ze kupiłem DE i zdecydowałem ze tocze orginalną podstawke wiec pytanie brzmi: jaka mneij wiecej jest cena stoczenia takiej podstawki ?

James chyba jeszcze robi ale teraz jest nieaktywny http://simsony.net/showthread.php?t=105508

Komentarz

Poszukaj w mieście tokarza, bo wysyłka się nie opłaca.
      Cena nie więcej jak 20zł.
      James za nową, toczoną od podstaw podstawkę woła bodajże 60zł.

Komentarz

Zacznijmy od tego jaki zapłon kupiłeś, bo większość ludzi na tym forum myśli że się toczy podstawki z AM6 a to po prostu jest nieprawda. Toczenie oryginalnej podstawki stosuje się tylko w zapłonach Malaguti gdyż tam podstawka ma większą średnicę niż podstawka sima i wtedy się ją toczy na wymiar 110 mm. W AM6, LFK itp musisz mieć zrobioną jakąś podstawkę bo oryginalna podstawka ma za małą średnicę. Tyle od mnie

Komentarz

Umiem odróżnić DE od am6 i lfk mam od malaguti z duzą podstawką

Komentarz

Ja też miałem z malaguti, miałem ja toczyć ale w jednym miejscu była by bardzo cienka i stwierdziłem że dla własnego spokoju lepiej utoczyć nowa. zrobiłem sobie nowa ze starego cylindra od simsona- więc praktycznie free

Komentarz

mi za 5zl tokarz to zrobil ale nie opyla sie bo moze Ci peknac czy cos i cewki rozjebac.. lepiej nowa wytoczyc

Komentarz

Zamieszczone przez stempel34 Zobacz posta
                Umiem odróżnić DE od am6 i lfk mam od malaguti z duzą podstawką
                W tej chwili sam sobie przeczysz bo DE występuje w AM6 i Maladze, są to po prostu inne modele

Komentarz

Dobra mniejsza ale wiem o co chodzi

Komentarz

Spoko spoko. Co do toczenia tej podstawki to odradzam gdyż w jednym miejscu będzie za cienka i może pęknąć. Najlepiej nową wytoczyć.

Komentarz

Em w którym miejscu niby jest za cienka ?

Komentarz

http://www.bikepics.com/pictures/1911045/ takie przypadki się zdarzają. Akurat nie chodziło mi o to że w tym miejscu pęknie ale spójrz tam gdzie jest ten duży otwór jak cienki jest obwód tej podstawki.

Komentarz

Tam to fakt może pęknąć, gdy komuś pęknie to po prostu ma farta bo w tamtym miejscu, a bynajmniej u mnie motylki podstawki zapłonu nie dotykają

Komentarz

Ja bym tam wolał nie ryzykować i stworzyć nową podstawkę Przynajmniej ma się ten komfort psychiczny że nie zmieli zapłonu

Komentarz

Mieli im bo mają wyjebane gwinty na motylki i same motylki wysłużone. Do tego zabawa zapłonem we wszystkie strony no i toczenie podstawki na grubość co znacznie ją osłabia jak widać po zdjęciu Mateusza.
                              Ah ta świadomość że jeżdżę na bombe zegarowej która z każdym obrotem wału może wybuchnąć

Komentarz

Pracuję...
                              X