Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Tablica.pl mnie dobija na maxa

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tablica.pl mnie dobija na maxa

Witam,
    od pewnego czasu co chcę wejść w jakieś ogłoszenie na pięknym portalu Tablica.pl wyskakuje mi takie dziadostwo "Zauważyliśmy, że z twojego adresu ip przychodzi zbyt wiele zapytań do naszego serwera." i muszę wpisać jakiś durny kod z obrazka... Żeby zdażało się to raz na tydzień to bym jeszcze zniósł, ale za każdym uruchomieniem tego portalu bądź jakiegoś ogłoszenia? Przesada...
    Miał już ktoś ten problem i udało się go rozwiązać?
    Pozdro

Pewnie dużo ludzi w Twojej okolicy ma takie samo IP, nic z tym nie zrobisz.

Komentarz

mam to samo , posiadam neostradę

Komentarz

mam radiówke i ten sam problem;/

Komentarz

Za dużo połączeń pochodzi z Twojego IP i po prostu albo Cię czasowo automat zablokował, albo masz bardzo wysokie pingi i czas oczekiwania także się zwiększa... i wywala taki komunikat. Mi chodzi idealnie ; )

Komentarz

u mnie nie ma tego problemu mam neostradę

Komentarz

Ja mam radiowy i IP ma to samo prawie cała wieś ,ale o dziwo ten problem nie występuje

Komentarz

na jakichś lepszych serverach proxy jest to samo?

Komentarz

Sprawa wygląda tak, że posiadam radiówkę, i w CS'a czesto nie mogę pograć bo "mam bana" ktoś dostał na to IP i już pograne...
                  Teraz sprawdzałem tablicę przez 5 różnych bramek proxy i na każdej błąd o taki: The requested resource could not be loaded. libcurl returned the error:
                  Recv failure: Connection reset by peer. Hmm, czyli chyba nie poradzimy nic

Komentarz

mi to samo wyskakuje ,ale jak wchodzę na tablice na telefonie... naprawde wkurzające... na Pc tego nie ma

Komentarz

Mialem to samo, po przeinstalowaniu systemu problem zniknął.

Komentarz

Pracuję...
                      X