Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Pomocy schemat instalacji

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomocy schemat instalacji

Witam poszukuje schematu instalacji do simsona Sr50 na zapłon platynkowy 12V kierunki akumlator,elbe, i lampe w ktorej nie ma postojowki prosze o pomoc dziekuje
    Ostatnio edytowany przez marcio232; [ARG:4 UNDEFINED].

http://moser-bs.de/Simson/sr50.html wybierz swoj schemat

Komentarz

własnie potrzebuje pomocy w dopasowaniu schematu bo kłade instalacje od nowa bo nie ma nic mogl bys mi pomoc dobrac schemat

Komentarz

Powiedz jeszcze jaki masz rocznik, bo to pozwoli siÄ™ rozeznać jaki masz model, SR50 czy SR50/1, ale domyÅ›lam siÄ™, Åźe masz taki jak ja czyli SR50/1 B4.
        Ostatnio edytowany przez RejzoR; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

rocznik wbity jest 89 tam mialem zaplon elektronika ale sie psol co chwile i kupuje platynkowy 12v i inne czesci na 12v potrzebuje schematu pod to bo wyrzucilem wszystkie kable

Komentarz

Czyli przed zmianÄ… na platynkowca miałeÅ› elektronika 12v?

Komentarz

elektronika ale nie powiem ci dokladnie ale chyba 6v

Komentarz

ElektronikÃłw 6v nie było, czyli miałeÅ› 12v. Jakie kierunki i lampÄ™ tylnÄ… miałeÅ› w oryginale, okrÄ…głe, czy prostokÄ…tne?

Komentarz

prostokatne

Komentarz

Co ty masz za model o.O, 12v, elektronik i brak pozycyjki to by wychodziło, Åźe masz (miałeÅ›) SR50 C, ale skoro prostokÄ…tne kierunki to by wychodziło, Åźe SR50/1 C, ale to juÅź nie pasuje, bo nie masz pozycyjki. Czy na pewno w oryginale miałeÅ› prostokÄ…tnÄ… lampÄ™ tylnÄ… i kierunki? KtÃłrym jesteÅ› właÅ›cicielem?

Komentarz

powiem cii druga rzecz ze na lampie przedniej pisze made i poland tak ze na pewno nie jes orginalna

Komentarz

i co do lamp nie jestem pewien jakie byly w originale bo nie jestem pierwszym wlascicielem

Komentarz

W takim razie zaryzykujÄ™ stwierdzeniem, Åźe masz SR50 C po lekkim liftingu, z zapłonem platynkowym.

Komentarz

podasz mi do tego jakis schemat instalacji jak bys mogł

Komentarz

To jest ten http://www.akf-shop.de/moser/sr50c.pdf

Komentarz

Pracuję...
                              X