Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Problem z magnetem

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem z magnetem

Witam, rok temu kupiłem nowe magneto od pana Kniazia, wszystko było okej, przeleciałem na nim cały sezon, ale teraz po zimie spojrzałem do zapłonu i okazało się że nity są luźne i magneto całe lata. Czy da się to jakoś poprawić nie uszkadzając magneta? Nie chce znów wypierdzielać ponad stówki na magneto. Poradźcie jak to zrobić dobrze i nie za drogo.

No nie wiem czy coś się da z tym zrobić. Ja kupiłem magneto AKA electric ze stazetu i nic takiego się nie dzieje.

Komentarz

A jeżeli bym wymienił nity? Czy wtedy trzeba od nowa je wyważyć?

Komentarz

Można zespawać jeszcze kumpel zrobił tak w Romecie Pony i działało

Komentarz

Zamieszczone przez walus1115 Zobacz posta
          Witam, rok temu kupiłem nowe magneto od pana Kniazia, wszystko było okej, przeleciałem na nim cały sezon, ale teraz po zimie spojrzałem do zapłonu i okazało się że nity są luźne i magneto całe lata. Czy da się to jakoś poprawić nie uszkadzając magneta? Nie chce znów wypierdzielać ponad stówki na magneto. Poradźcie jak to zrobić dobrze i nie za drogo.

jakie to magneto kupiłeś bo ja też planuje nowe kupić kupiłeś to MZA czy AKA electric ?
          jak puściło na nitach to już równo nie ustawisz i nie znitujesz , spawać też nie polecam bo może ściągnąć. i bedzie zamiatać nim.

Komentarz

Ale spawając dochodzi problem z nieprawidłowym wyważeniem, kumpel powiedział żeby zaklepać te nity i powinno być gites. Zastanawiam się nad sprzedażą silnika i kupnem drugiego. Jak uważacie, warto rozebrać silnik w piździec i sprzedać części osobno, czy lepiej sprzedać cały silnik w komplecie?

MZA o ile dobrze pamiętam, i odradzam. Najlepiej poszukać używki ale DDR.

Komentarz

no to dobrze wiedzieć... że mza a może jakieś lipne sie trafiło ? choć to MZA tylko ładne pudełka na części robi a co do jakości to kicha

Komentarz

No możliwe że źle trafiłem ale więcej magneta od nich nie kupię. Co sądzicie o zaklepaniu nitów?

Komentarz

niech ci ktoś znituje od nowa ale zaklepać też można

Komentarz

Dzięki, dziś coś pokombinuje i zdam relacje

Komentarz

Pracuję...
                    X