Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

ducati energia - 3 kable

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ducati energia - 3 kable

witam wszystkich, otóż nadal szukam ducati i chyba będe wkoñcu miał ale zapytam od razu, w tutku pisze że w 1 wiązce są 3 kable (gaszenie, światła i ładowanie) kabel brązowy i zółty jest w kostce i te kabelki idą do regulatora, ale co z tym jednym od gaszenia?(czarnobiały) w który numer styku mam go podpiąć w stacyjce? tak samo w który styk podpiąć kabel żółty czyli od świateł?bo on z iskrownika idzie do regulatora ale po drodze trzeba go rozdzielić że z jednego kabla mają być 2, i do regulatora idzie a drugi rozgałęziony do stacyjki tylko w które styki? bardzo prosiłbym o pomoc

Było 100 razy... Poza tym tak ciężko zerknąć na schemat??
    Przewód od świateł (żółty) podpinasz pod styk nr 59 w stacyjce, a przewód czarno-biały pod styk nr 2.

Komentarz

wiesz, uwierz mi że od kilku dni szukam każdej info na temat ducati i nie znalazłem, ale mimo wszystko dzięki za pomoc proszę jeszcze o nie zamykanie tematu bo będę miał pytanie jeszcze a nie chce nowego tematu zakladać a co do kabla ze swiatlami to patrzylem na schemat ale wolałem się upewnić
      Ostatnio edytowany przez Pan Kierownik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

tak jak pisałem nie będe zakładał nowego tematu więc pytam tutaj, ile wynosi wyprzedzenie zapłon w ducati? chodzi mi o to ile mm ma być tłok przed gmp żeby następował zapłon, proszę o odp bo też szukałem ale nie znalazłem

Komentarz

Wyprzedzenie zapłonu nie zależy od rodzaju zapłonu, tylko od silnika.....

Komentarz

czyli to będzie 1,4 tak? bo nie pamiętam już

Komentarz

Bedzie to tak jak ustawisz.

Komentarz

Pracuję...
              X