Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Instalacja s51

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Instalacja s51

Chodzi o to że u mnie w kablach jest kongo i masakra... Chce kupić nowa instalacja do s51 ze stazeta bo będę też inne części zamawial, a tam jest tylko napisane że instalacja do s51 , a na alledrogo są instalację do s51 ale np. Do platynki , elektryk itp itd... No i pytanie jest takie czy w s51 jest wszędzie tak samo, ją mam platynki 12v. A na stazecie nie jest nic konkretnie napisane.

Kable od zapłonu masz dobre ?? a zestaw elekktro od platyniarza rozni sie tylko jednym kablem ktorego mozna bez problemu przerobic. Chyba ale nie bierz tej odp pod uwage nei wypowie sie ktos kto ma elektronika xD. Wazniejsza jest spr czy masz elbe czy masz prostownik i przerywascz osobno ! ? A I JESZCZE TAKIE PYTANIE XD CO MASZ TAKIE S£ABE V-MAX NA 15 ZEBACH XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Komentarz

Mi sie wydaje ze instajacja różni sie bo w electrinicu masz moduł, ale nie wiem na 100% czy to prawda ;p

Komentarz

Ją mam elbe, i to ewr czy jakoś tak... I co do pytania czemu słabe v max, to też się dziwię ... No ale ostatnio same z nim problemy... ¯e aż nie mam już pomysłów na niego

Komentarz

A ja powiem ci tak, wybierz się gdzieś na szrot. kup instalację z samochodu, do tego konektory(damskie i męskie) i trochę rurek termokurczliwych. Weź sobie odpowiedni schemat (http://moser-bs.de/Simson/simson.html) i zrób sam instalację jeżeli umiesz. A jak nie to kup sobie co najwyżej gotową instalację, w nagłym przypadku dorobisz kilka kabli a kilka utniesz i spokój

Komentarz

a tak wg to idz pan w ch-j z ta instalacja XDDD sorry ale po co wydawac 90 zł na kabelki. Ja osobiscie maięłm to samo co u cb z instalacja na początku. wystarczylo tylko - 5 metrow kabla z NOOMI (ja kupiłem kilka kolorow - czarne jakies 3m do keirunków - niebieskie to jako masa do wszystkiego - czerwone jako plusy i i zołty jako swiatło przednie + lutownica + cyna + te taki spinki na kable nie wiem jak to sie fachowo nazywa mowia na to samiczki itp ale nei mam zielonego pojecia jak to sie nazywa chodzi mi oto co sie wpina na stacyjke XD) + checi) Instalacja trzyma sie do dzis. Dla ułatwienia podpisaelm kable numerkami stacyjki XD bezproblemowo t eraz jest wymienic stacyjke czy tego typu problemu a 90 zł zostalo w kieszenie no w sumie jakies 70 bo za te kable i peirdułki to jakies 20 zł moze wyszlo

Komentarz

Chodzi mi o to że chce nowa bo masz tam ładnie kable odpowiednie kolory. ¯eby można się było później połapać. A nie to co teraz

Komentarz

O włąsnie konektory !!!!! Dzieki tamason !

Komentarz

To kupujesz odatkowo tasme malarska i podpisujesz odpoweidnie kable albo kolorami albo numerkami ze stacyjki

Komentarz

Pracuję...
                  X