Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

nowa instalacja - nowy problem

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nowa instalacja - nowy problem

Witam użytkowników forum o Simsonach

Zakupiłem nie dawno temu nowa instalacje do s 51 i mam problem a raczej 2

1. są tam takie druciki same(bez konwektora) mozna gdzies je wsadzić bo jest ich dość dużo?
    2 są tam również takie widełki, (taka złączka tylko nie wiem gdzie taki coś wpiąć)?

reszta pytañ potem, czekam nie cierpliwie na odpowiedzi

te kabelki bez koncówek ida do przełączników(6 albo wiecej)w rączce kierunki swiatła.z wtykami to zapewne kabelki masowe.cześć.

Komentarz

a ta reszta pytan??? :razz:

Komentarz

narazie nie mam, jutro od rana biore sie za nia, trzeba zrobic oprocz zalozenia samej instalacji, (zdiac bak, siedzenie, i boczki) rozebrac przelaczniki na kierownicy i inne rzeczy)

A w kierunkach, to wejscie na stytki jest poprzez konwektor, czy poprzez zlutownie samych styków?

Komentarz

przez konwektor w kierunkach nic nie lutujesz :wink:

Komentarz

a gdzie jeszcze oprócz przełączników na kierownicy muszę podlaczyc takie kabelki bez konwektorów?

Komentarz

Do kierunkowskazów,mozliwe ze do cewki butelkowej(nie wiem jakie dał czy masz do butelkowej z nasadkami)czesc

Komentarz

Nooo instalowanie instalacji w moim simie zakoñczona prawdopodobnie sukcesem :grin:

Nie wiem czy wszystko dobrze połączyłem, ale starałem się patrzeć na schemat, wogóle z poczatku wydawalo się to o wiele trudniejsze,,, a własnie czy ktos wie jak mozna sprawdzic jakie ma się napewno napięcie, bo tak pisze mi na przerywaczu, 6 V, a jak np daję zarówkę to 12 V, i tu mam mały problem bo w pon bede mial chyba aqu, i nie wiem jaki kupic

[ Dodano: 2008-03-01, 17:49 ]
                np jaki mcudem cewka butelkowa ma napiecie 12 V a akumulator itd jest na 6 V???

Komentarz

Bo zapłon w 6V instalacjach zawsze był na 12V.

Komentarz

Pracuję...
                  X