Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Odcina zaplon.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odcina zaplon.

Witam.Mam problem otoz simson odcina mi zaplon.Np dzis jechalem ponad 60km/h i odcielo zaplon tak jakbym przekrecil kluczyk na 0.Myslalem ze swieca m nagar albo cos takiego.Ale wykrecam swiece i ani nagaru ani zalana przerwa ok kolor ceglasty.No wiec wkrecam i kopnalem i wziol jak zwykle za 1.Nie wiem co moze byc.Prosze o pomoc.Z gory dzieki.

Komentarz

Komentarz

Kuzniar-mam platynki i nie jechalem z 8tys obrotow.Moze 6.Wiecej nie.
        Noxi-jak by byl kondek waliety to by mi palil swiece.A przerwa wszedzie jest git.( Na swiecy i platynkach).Prosze o dalsze odpowiedzi.

Komentarz

Komentarz

Zamieszczone przez MarciN SR50 Zobacz posta
            Noxi-jak by byl kondek waliety to by mi palil swiece.

Komentarz

Komentarz

Komentarz

Paliwo dochodzi na bank.Mowie wam ze to zaplon jakos sie odcina.A swieca ma kolor ceglasty.Noxi-jak kondek jest walniety to bedzie palil swiece.Bynajmniej ja tak mialem co odpalilem rometa to chodzil pieknie ale jak juz go zgasilem to swieca wogole iskry nie dawala.Wiec masz odpowiedz.Czekam na dalsza pomoc.A za poprzednia dzieki.

Komentarz

Czyli co za kazdym razem jak dasz ful gazu odcina zaplon ta ?

Komentarz

Komentarz

Nie nie.Wszystko jest git tylko jak nieraz jade i to nie maxymalnie to mi odetnie zaplon.

Komentarz

Pracuję...
                        X