Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Irokez na kask

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Irokez na kask

Witam, chciałbym się dowiedzieć co myślicie o takim irokezie na kask http://allegro.pl/item906651749_irok...akcesoria.html

Jak dla mnie beznadzieja.

Komentarz

Fajneeee

Komentarz

Szkoda pieniędzy, lepiej kup sobie skrzynkę piwa.

Komentarz

hahaha ostatni post jest dobry a w sprawie tego irokeza to fajna rzecz sam bym sobie kupił ale 60zł to lekka przesada.

Komentarz

Widziałem kiedyś jakiegoś kolesia na skuterze z tym czymś jak dla mnie.

Komentarz

Lepiej jeździć bez kasku i iść do fryzjera.

Komentarz

Możesz samemu popróbować. http://www.bikepics.com/pictures/1868603/ troche tasmy i pomysłu i bedziesz miał takiego jakiego bedziesz chciał. Ja w tym swoim kasu wyjechałem raz a to dlatego ,że jak wyjechałem to na krzyżówce ludzie mi fotki z aut robili to stwierdziłem ,że to nie ma sensu.

Komentarz

hhaha no musiało śmiesznie wyglądać lepiej kupić takie włosy z irokezem na odpuście lub gdzieś na wczasach takie tam są takiego kolorowego irokeza i przykleić i już i wyjdzie nas to taniej i to o dużo

Komentarz

Drogie jak holera....
                    ale fajnie wygląda ;p

Komentarz

Taniej ci wyjdzie zrobić taki z tektury, albo z materiału i wykrochmalić żeby było sztywne

Komentarz

Roman hehhehe czytam i płaczę ze śmiechu

Komentarz

No tak ale to w tedy już nie są włosy tylko tektura

Komentarz

Ja sobie przypominam jak mój kumpel zrobił irokeza z pędzla . Zaszfajsował na szpachlę i się trzymało, ale jak tylko to widziałem to ryczałem ze śmiechu

Komentarz

ja sobie chyba tak zrobię kupię irokeza ta taka perułka kolorowa na odpuście idzie to skołować samego irokeza wytnę przykleję do mojego starego tigera i ewentualnie wezmę marker i pomaluje włosy na czarno i będzie zarąbiście jak oryginał będzie wyglądać

Komentarz

Pracuję...
                              X