Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Allegro pomocy.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Allegro pomocy.

Witam, chłopaki pomóżcie bo nie wiem co mam teraz robić:/
    Otóż zakupiłem cylinder z tej o to aukcji:http://allegro.pl/show_item.php?item=2523940482 Cylinder przyszedł ale jak otworzyłem paczkę okazało się że brakuje szpilek do cylindra,tłok jest cały poszczerbiony, a tuleja ma 1 bardzo mocną rysę.I tu moje pytanie zgodnie z zasadami allegro.pl http://cafe.allegro.pl/faq.php?faq=zwroty mogę do 10 dni oddać towar czy to prawda czy muszę coś zrobić najpierw czy mogę w ogóle mu to odesłać?

Moim zdaniem trzeba było otworzyć paczkę w obecności kuriera, Napisz do sprzedawcy i dogadaj się z nim. Jeśli odeślesz mu to, on może tego nie przyjąć i tylko pieniądze pójdą w błoto.
    Następnym razem weź się zapytaj kogoś z forum, może ma cylek w dobry stanie A jak nie to lepiej dać 200zł i mieć nowy ddr z Niemiec
    Ostatnio edytowany przez Sr-ka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

hmm najpierw do niego zadzwon może zgodzi sie na odesłanie do niego przesyłki i Ci zwróci kase a potem jak nie bd chciał to dopiero przez allegro

Komentarz

dzwon do sprzedawcy i mocnym tonem powiedz że : WIÊCEJ Z PANA US£UG NIE SKORZYSTAM I DOSTANIE PAN KOMENTARZ NEGATYWNY PONIEWA¯ PRZESY£KA BY£A USZKODZONA A DO TEGO NIE KOMPLETNA PROSZE O ZWROT PIENIÊDZY LIB WYMIANE TOWARU W PRZECIWNYM WYPADKU SPOTKAMY SIÊ W S¡DZIE .... kolo powinien Ci oddać kase itd

Komentarz

Zamieszczone przez MiKoS3456 Zobacz posta
          dzwon do sprzedawcy i mocnym tonem powiedz że : WIÊCEJ Z PANA US£UG NIE SKORZYSTAM I DOSTANIE PAN KOMENTARZ NEGATYWNY PONIEWA¯ PRZESY£KA BY£A USZKODZONA A DO TEGO NIE KOMPLETNA PROSZE O ZWROT PIENIÊDZY LIB WYMIANE TOWARU W PRZECIWNYM WYPADKU SPOTKAMY SIÊ W S¡DZIE .... kolo powinien Ci oddać kase itd
          gdyby mi ktoś zadzwonił i coś takiego powiedział napewno bym nie był miłym sprzedawcą i nie rozpatrzył jego "prośby". lepiej wszystko wytłumaczyć powoli i dokładnie, wszystko na spokojnie, jeśli dostaniemy chamską odpowiedź to można dopier straszyć negatywem i sądami

Komentarz

Zamieszczone przez michau_ek Zobacz posta
            gdyby mi ktoś zadzwonił i coś takiego powiedział napewno bym nie był miłym sprzedawcą i nie rozpatrzył jego "prośby". lepiej wszystko wytłumaczyć powoli i dokładnie, wszystko na spokojnie, jeśli dostaniemy chamską odpowiedź to można dopier straszyć negatywem i sądami
            Dobrze mówisz, lepiej zadzwonić i spokojnie się dogadać

Komentarz

Spokojnie trzeba mu powiedzieć że za taki cylinder pójdzie siedzieć i będzie ci płacił odszkodowanie za straty moralne. (to tyle z żartów)
              Na serio: ja bym spokojnie zadzwonił i powiedział że zgłosisz sprawę na allegro. Przecież kupiłeś przez serwis internetowy, więc jesteś ubezpieczony przez ten serwis. Mój brat tak odzyskał albo pieniądze, albo rekompensatę naprawy np. uszkodzonego telefonu, albo towar który po odesłaniu zgadzał się z tym wystawionym na aukcji. Wystarczy przedstawić spokojnie swoje argumenty i będziesz na swoim! Mówię ci, tego typa zdenerwuje twój spokojny ton!
              Ostatnio edytowany przez muzyker4SIMSON; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

¯adnych gróźb, ja wolę się dogadać, traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany.

Komentarz

Wszystko jest do załatwienia. Najpierw grzecznie - jak nie pomoże, to już mniej grzecznie i kasa się zwróci ;]. Wiem z doświadczenia.

Komentarz

No wszystko ładnie pięknie ale ten allegrowicz mnie i moje usiłowanie skontaktowania się z nim są ciągle marne.Nie odbiera telefonu na sms też nie odpisuje wysłałem mu wiadomość na allegro.pl i nic dziś sie zalogował żadnej odpowiedzi z jego strony co mam robić panowie ;/

Komentarz

spór allegro ,na czas sporu zablokują mu konto ,też miałem taką sytuacje

Komentarz

Spróbuj się jakoś z nim dogadać, jeśli się nie uda to napisz w tej sprawie do allegro, wypełniasz tam jakieś formularze, niedawno allegro wprowadziło jakiś zwrot kosztów w takich sytuacjach ale to musisz poczytać na allegro tam wszystko jest ja tego dokładnie nie pamiętam.
                        Konta mu nie zablokują chyba że miał już wcześniej takie sytuacje

Komentarz

wd, prawa do 10dni od odebrania paczki masz prawo zwrotu bez podania przyczyny nawet - jak nie da się z nim skontaktować trzeba kombinować .

Komentarz

uff maiłem kupować ten cyl ale byłeś szybszy
                            ps. musi Ci zwrócić kasę lub wymienić towar jedna rzecz nie możesz odpuścić

Komentarz

ja to bym nie mógł jeszcze koleś jakiś co nie odbiera jak znasz jego dane osobowe czy coś to podaj może ktoś z forum blisko mieszka lub zna lub coś ;]

Edit:
                              Dokonałem zakupu silnika u tego Pana pierwszy i ostatni raz. Silnik został poskładany z kilku silników. ¯adna rzecz w silniku nie jest dobra. Kontakt ze sprzedającym bardzo słaby nie odbiera telefonów. Długo musiałem się go naprosić żeby zwrócił kasę

Nie trzeba było mnie się prosić o zwrot pieniędzy zwróciłem je bez problemu kiedy mogłem w weekend po pracy banki i poczta jest do 17 godz. a ja pracuję do 18. W tygodniu jestem nie dostępny co do kontaktu telefonicznego.Brak wyrozumiałości !!!
                              Negatywny,śro 08 sie 2012 23:55:19 CEST

komentarz negatywny i drugi neutralny próbuj teraz sobota niedziela.
                              Ostatnio edytowany przez MiKoS3456; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X